Teen Wolf - Synopsis

6x10 Riders on the Storm - Synopsis

25. května 2017 v 16:38 | Dráculena
Stiles nepřijde portálem, ale objeví se ve svém Jeepu. Liam ukazuje Scottovi, že ve všech budovách v Beacon Hills jsou železniční tratě. Liam dokáže najít vlakové nádraží a setkává se s Masonem a Hayden. Scottova smečka dokáže odklonit vlak, a to vysvobodí i Coreyho. "Ghost rideři" odchází, ale pan Douglas chce, aby zůstali. Douglas se stává "Ghost riderem". Všechno v Beacon Hills se vrací do normálu. Scott a Stiles mluví o tom, co budou dělat po střední škole a odjíždí Stilesovým Jeepem.

6x09 Memory Found - Synopsis

25. května 2017 v 16:28 | Dráculena
Lydia, Malia a Scott se pokoušejí vzpomenout si na Stilese v naději, že se otevře portál na vlakové nádraží. Šerif Stilinski je vymazán Ghost Ridery. Theo a Liam bojují s "Ghost ridery". Scott zhypnotizuje Lydii, které se vybaví vzpomínka, když poprvé políbila Stilese. To způsobí, že se portál otevře.

6x08 Blitzkrieg - Synopsis

25. května 2017 v 15:52 | Dráculena
Pan Douglas donutí Chrise a Mallisu, aby mu pomohli najít Parrishe. Převezme nad ním kontrolu a Chrise a Melissu vymaže. Theo vysvětluje, že Dhouglas je nacistický voják, který chce vytvořit nepřemožitelnou armádu "Ghost riderů". Vchod na opuštěné vlakové nádraží je v podzemí. Šerif Stilinski si vzpomene, že jeho žena zemřela a tím její duch zmizí. Jezdci vymažou Hayden a Masona. Scott, Malia, Liam, Theo a šerif Stilinski jsou jedinými lidmi v Beacon Hills, ale už dokáží si vzpomenout na Stilese.

6x07 Heartless - Synopsis

25. května 2017 v 15:43 | Dráculena
Lydia si myslí, že Claudia je, stejně jako Caleb duch. Šerif Stilinski si ji přivolal, aby vyplnila prázdnotu v jeho životě. Mason zjistil, že Parrish dokáže komunikovat s "Ghost ridery". Malia a Melissa léčí Peterovi popáleniny, ale na oplátku chtějí vědět, kde je portál na opuštěné vlakové nádraží. Pan Dhouglas odhalí svou identitu a zabije "Ghost ridera" tím, že sní jeho epifýzu. Lydia a Sheriff Stilinski najdou v domě Stilinskich starou ložnici. Corey je unesen "Ghost ridery".

6x06 Ghosted - Synopsis

25. května 2017 v 15:36 | Dráculena
Lydia ve své vizi vidí město "Cannan". V 80. letech zmizeli z tohoto města všichni obyvatelé. Scott, Malia a Lydia se vydají do Kanady."Cannan" je město, ze kterého "Ghost rideři" unesli všechny obyvatele. Setkávají se s malých chlapcem Calebem, který je zavede do domu Lenore. Je to jediná osoba, kterou jezdci neunesli, protože je benshee. Caleb je ve skutečnosti duch jejího mrtvého syna, který se ji zjevuje, aby vyplnil prázdnotu v jejím životě. Liam osvobozuje Thea.

5x05 Radio Silence - Synopsis

25. května 2017 v 15:27 | Dráculena
Poté, co byl Stiles unesen, se ocitá na opuštěném vlakovém nádraží. Sedí tam lidé, kteří také byli vymazání "Ghost ridery". Mezi nimi je i Peter Hale. Peterovi se podaří projít přes kouzelnou bariéru, ale je popálen, přežije jen díky tomu, že je vlkodlak. Scott a Malia Petera najdou. Stiles je, díky rádiu na vlakovém nádraží, schopen kontaktovat Stilese a Lydii přes rádio svého Jeepu. Řekl jim, aby hledali město "Cannan".

6x04 Relics - Synopsis

25. května 2017 v 15:17 | Dráculena
Lydia hledá vodítko, které by jí pomohlo vzpomenout si na Stilese. Mason si myslí, že Parrish dokáže zastavit "Ghost ridery". Parrish je jedním jezdcem postřelen, ale přežije. Lydia a Melissa prověřují Claudiiny lékařské záznamy. Claudie nikdy neměla děti a vzhledem ke své nemoci už by měla být dávno mrtvá. Lydia zjistí, že vodítko ke Stilesovi je jeho Jeep, který je zaparkovaný na školním parkovišti.

6x03 Sundowning - Synopsis

25. května 2017 v 15:08 | Dráculena
Nový učitel na střední škole je "Der Soldat", který utekl "hrůzným doktorům". Zabije několik lidí tím, že sní jejich epifýzy. Hayden se setkává se studentkou jménem Gwen, jejíž sestra byla unesena "Ghost ridery". Smečka chce Gwen udržet v bezpečí a proto uspořádají večírek ve Scottově domě. "Ghost rideři" si přicházají pro Gwen, ale přichází je zastavit Parrish. Parrishovi ani jeden z "Ghost riderů" neublíží a jeden dokonce zmizí.

6x02 Superposition - Synopsis

25. května 2017 v 14:53 | Dráculena
Corey vidí "Ghost ridera", když se stane neviditelným. Pomocí svých schopností získá identifikační kartu studenta, který byl vymazán. Stilesova matka Claudia je živá, protože Stiles, v důsledku únosu, vlastně vůbec neexistuje. Scott a jeho smečka zjistí, že při "divokém honu" jsou lidi vymazáni z reality. Lydia za pomoci svého podvědomí napíše jméno "Stiles", ale nevzpomíná si, kdo to je.

6x01 Memory Lost - Synopsis

25. května 2017 v 14:05 | Dráculena
Liam a Hayden najdou malého chlapce Alexe. Tvrdí, že jeho rodiče unesl muž na koni. Alexovi rodiče byli vymazání z tohoto světa. Lydia a Stiles z toho odvodí, že muž na koni byl "Ghost rider", který je součástí mýtického "divokého honu". Každý, kdo jej uvidí bude také vymazán. Stiles je dalším cílem, protože kromě Lydie na něj všichni zapomněli. Než jezdci Stilese odvedou, poprosí Lydii, aby našla způsob jak ho přivést zpět.
 
 

Reklama