Červenec 2017

Animace - Stitchers | 1x04 Raising Hell

27. července 2017 v 10:20 | Dráculena |  Animace

Musím se přiznat, že vytváření těchto animací mě opravdu bavilo... zvlášť ty první dvě. :-) Pak jsem vybrala především Malec momenty, protože ty jsou úžasné. Chtěla jsem udělat i animaci: "Who are you!?", ale ta animace mi prostě nevyšla... no, co, budou lepší momenty s Magnusem a Alecem. :-)

Animace - Shadowhunters | 1x03 Dead Man's Party

25. července 2017 v 13:00 | Dráculena |  Animace

Nejdřív bych Vám chtěla říct, že se moc omlouvám, že tady nebyly ty slíbené věci, ale nešel mi internet. Něco tady měnili... nevím, zas tak moc těm součástkám nerozumím. Takže jsem dala přednastavené články až dnes. :-(

Teď k animacím. Vybrala jsem zase mé nejoblíbenější momenty, ale asi převládá Clace. To neznamená, že fanoušci Climon si nenajdou to své. :-)

Aktuální dění na blogu... aneb, jak tomu všemu dát jeden název.

19. července 2017 v 19:59 | Dráculena |  Novinky

Ahoj, tak mám takové malé dilema. Nevím, s kým udělat grafiku... asi je pochopitelný, že se m přidávám pořád Shadowhunters, Teen Wolf nebo Stitchers, ale nechtěla bych, abyste si mysleli, že neznám nebo nemám ráda někoho jiného. Jenom by mě zajímalo, koho byste si přáli vy... toť vše. :-)

Jinak od zítřka přednastavím články s animacemi. Udělám to následujícím způsobem: každý týden (jelikož zítra bude čtvrtek, tak to nechám do příštího čtvrtka a pak se uvidí, jestli budu hned od čtvrtka pokračovat s dalším nebo to nechám až na pondělí) přidám animace jednoho seriálu. Teď to bude Shadowhunters, příští týden Stitchers a následující Teen Wolf... aby tady měla všechno, co chci mít, protože mě nebaví dělat složité rekonstrukce nebo doplňování informací. Samozřejmě vše proložím i normálními články.

Dále bych Vám chtěla oznámit, že pracuji na komiksu pro mého kamaráda, už čtvrtým dnem. Maluji pro něho tento komiks, už třetí rok a každý rok mu jej věnuji k narozeninám. Má vždycky na festivalech a oslavách opravdu zábavné hlášky a nikdo nevíme kam na ně chodí. Když jsem s komiksem začala, tak měl kulatiny a já nemela peníze na dárky, tak jsem mu namalovala komiks s těmi jeho hláškami. No, má to veliký úspěch... před týdnem jsem jej potkala a už se mě ptal na další díl. Hold ho dostane až na oslavě mých narozenin, protože oba máme narozeniny koncem měsíce. To jen, abyste se nedivili, že teď nejsem tak aktivní.

Koncem týdne se konečně můžete těšit na free design... už jsem ho totiž asi pětkrát předělala. Pořád se mi něco nezdálo, neseděly mi barvy nebo sem měla pocit, že je to není typograficky správně (to že mám hotový jeden polygrafický ústav asi hold nezapřu).

Dále bych chtěla oznámit, že druhý týden v srpnu tady nebudu. Vyrážím totiž na metalový festival Brutal Assalut (ano, metal je další z mých vášní). To je spíš informace pro SBéčka. Přednastavím tady sice nějaké články, ale nebudu moc obíhat, protože s internetem je to tam všelijaké, povezu powerbanku a data použiju jenom v krajní nutnosti. To je asi všechno. Užívejte prázdnin, dovolené nebo jenom malých chvilek volna. :-)

Gallery update #13

18. července 2017 v 12:23 | Dráculena |  Gallery updates

Začala jsem na blog konečně, postupně přidávat i Stitchers, takže logicky postupně přidávám i fotky do galerie. Tady jsou fotky z prvních dvou dílů a fotky z jejich natáčení.

Gallery update #12

16. července 2017 v 11:07 | Dráculena |  Gallery updates

Fotky z natáčení dílů 2x09 a 2x10. Musím říct, že tady se mi podařilo najít celkem dost fotek v dobré kvalitě, navíc mě některé pobavili, třeba jak Kat a Dom museli být v pauzách mezi natáčením zachumlaní v bundách. :-)Paul Wesley režíruje díl 2x16 ' Featurette' seriálu Shadowhunters

15. července 2017 v 19:22 | Dráculena |  Shadowhunters - Media

Sebastian: Ty to pořád nechápeš, co?

Paul Wesley: Když jsem poprvé četl scénář, hned jsem měl představu o tématice i příběhu.

Paul Wesley: Líbí se mi, jak to na sebe hezky navazuje.

Mark Hastings: Poznal jsem Paula před čtyřmi roky a taky jsem viděl, jak krásně zrežíroval pět epizod Upířích deníků (The Vampire Diaries). Měl jsem to potěšení, že jsem režíroval jeden díl, když hrál v Originals a přitom jsme si spolu popovídali o režírování. Řekl jsem, že okolo sebe bude mít bandu lidí a ta ho bude podporovat.

Paul Wesley: Mohli bychom tady udělat nějakou značku? Můžeme to tady naznačit, bude to takhle v pořádku?

Dominic Sherwood: Paul zná mytologii, je to především asi zásluhou Upířích deníků (The Vampire Diaries). S něčím podobným už má zkušenosti, takže rozumí tomu, že upíři mají určité schopnosti a že, lovci stínů mají také své určité dovednosti. Ví, že na tomhle místě a v tomto světě jsou pravidla, která musí dodržet.

Animace - Shadowhunters | 1x02 The Descent Into Hell is Easy

15. července 2017 v 15:55 | Dráculena |  Animace

Po pár dnech jsem zase vytvořila nějaké animace. Postupně asi budu přidávat animace ze všech dílů, všech seriálů, co mám na blogu... vytváření animací mě prostě baví. :-) Přemýšlela jsem, že buď přednastavím každý den animace z různých seriálů anebo jeden týden to bude třeba Shadowhutners, jeden Teen Wolf, jeden Sticher anebo další, který se sem chystám přidat. Co myslíte, že by bylo lepší? :-)

Jinak z tohoto dílu Shadowhunters jsem vytvořila především animace se Simonem a Izzy, protože tady prostě měli skvělé momenty. Udělala jsem i nějaké animace z Magnusem, ale ty nevyšly moc hezky, takže nakonec je jich nejvíc z Institutu. To ale neznamená, že jsem s Magnusem skončila. On má strašně moc pěkných momentů v dalších dílech... takže tady bude možná i "přeMagnusováno". :-D Taky jsem si nemohla odpustit animaci s Rafaelem, který se v tomto dílu poprvé objevil v seriálu. :-)


Gallery update #11

10. července 2017 v 19:11 | Dráculena |  Gallery updates

Tááák, konečně jsem se u Shadowhunters dobrala k aktuálnímu dílu. Ještě je samozřejmě doplním o fotky z natáčení... jak jinak, protože ty jsou stejně moje nejoblíbenější. :-)

Strašně se těším na patnáctý díl s názvem "A Problem of Memory". Je mi celkem jedno, jak to dopadne se Simonem a Clary, ale viděla jsem videa, kde je spousta Malek momentů, takže se nemůžu dočkat. Tajně doufám, že se tam objeví i moment s Raphaelem a Izzy, teď nevím, jaký je název pro tento pár... to se vstřebá. :-DEditorialy - Dylan O'Brien

10. července 2017 v 17:51 | Dráculena |  Editorialy